Keturi dalykai dėl ko mylime džemperius!

 • Keturi dalykai dėl ko mylime džemperius!

  Kiekvienas iš jūsų savo spintoje turite bent vieną džemperį su gobtuvu, tiesa? Taip, tikriausiai yra dėl to, kad tai nesenstantis, beveik klasikinis privalomas garderobo elementas. Įvairaus amžiaus, mados pomėgių ir aprangos pasirinkimų žmonės dėvi džemperius su gobtuvu taip, kaip nori, ir savaip spinduliuoja savą stilių. Tai pagarbos nusipelnęs drabužis dėl savo universalumo!

  Nuo kuklios pradžios 1930-aisiais iki mados ikonos XX a. 7-ajame dešimtmetyje ir stilingos gatvės aprangos, džemperių mada nuėjo ilgą kelią ir dabar šis drabužis neabejotinai tapo madingiausiu mados elementu, kurį gali vilkėti kiekvienas. Nesuklysime sakydami, kad šiais laikais gyvename džemperių pasaulyje, nes kiekvienas pasaulinis reiškinys, kad ir iš kur jis kilęs, galiausiai persikelia ant džemperių stilistikos, sukeldamas daugybę skirtingų idėjų ir jausmų visuomenėje ("Wave", "Wave" K-pop" ir "Money Heisters"!). Dėvėti džemperius apklijuotus skambiomis frazėmis, dabar yra pasaulinė mada, nes tai yra juos dėvinčio asmens minčių išraiška.

  Bet tai dar ne viskas! Yra daug daugiau priežasčių, kodėl verta pamilti šį patogų, stilingą drabužį ir paversti jį vienu svarbiausių savo garderobo elementų. Štai 4 mūsų mėgstamiausi dalykai apie džemperius su gobtuvais.

   

   1 | Atrodyti prašmatniai ir jaunatviškai tuo pat metu!

  Džemperiai būna įvairiausių stilių, tačiau geriausia tai, kad jie niekam niekada negali atrodyti blogai. Net ir pigiausi džemperiai gali suteikti jums stiliaus. Kaip ir Jūsų mėgstami atlikėjai ar scenos žmonės, galite apsivilkti itin nebrangų 40 eurų kainuojantį džemperį su siaurais džinsais ir vis tiek spinduliuoti elegancija!

  2 | Stulbinantis universalumas

  Mes žinome, kad negalite atrodyti nuobodžiai, jūs, itin elegantiški žmonės! Tačiau būkite tikri, kad džemperiai su gobtuvu yra pats nenuobodžiausias drabužis. Norite atrodyti oficialiai? Tiesiog dėvėkite prigludusį prie kūno tamsios spalvos džemperį su gobtuvu ir po juo vilkėkite oficialius marškinius. Norite sukurti vyrišką įvaizdį? Tiesiog dėvėkite odinę striukę ant pilko džemperio. Norite rengtis laisvai, bet stilingai? Tereikės gobtuvo su džinsais ir kulkšninių batų poros. Nesvarbu, kokia proga, džemperiai yra mados gelbėtojas, nes jie tinka beveik prie visko, ką dėvite.

  3| Stilius ir patogumas

  Kas žinojo, kad stilingai atrodyti gali būti taip patogu! Su itin patogiu gobtuvu be jokių pastangų atrodysite madingai ir jausitės ramiai tiek namuose, tiek vaikščiodami miesto gatvėmis ar sportuodami sporto salėje.

  Patogiai ir elegantiškai atrodysite vilkėdami vieną iš tų aukštų, per didelių ir aptemptų gobtuvų vyrams, arba vieną iš tų jaukių kaklaraiščių gobtuvų moterims, o gal sluoksniuotą gobtuvą su užtrauktuku - kas tinka jūsų stiliui ir pasirodo jums patogiausia. Vienintelis dalykas, kurį verta turėti omenyje, yra tai, kad niekada nesuklysite pasirinkę gobtuvą, net jei pasirinksite patį paprasčiausią ir patogiausią. 

   4 | Jūsų nuotaikos atspindys

  Visi esame matę filmų, kuriuose introvertiškas ir (arba) problemiškas pagrindinis veikėjas nuolat dėvi džemperį ir užsideda jį, kai nori užsidaryti nuo šio problemiško pasaulio, ir mums skauda širdį dėl jo. Jaučiamės dėkingi, kad mūsų mylimas herojus turi kažką, kuo gali pasikliauti, net jei tai tik drabužis. 

  Pas mus rasite platų džemperių pasirinkimą. Išsirinkti sau geriausiai tinkantį, mėgstamiausio gamintojo džemperį galės tiek vyrai, tiek moterys. Šis drabužis nepaliks abejingų!